Whey Amino Hydro

Whey Amino Hydro

AKCE

Absolutní špička mezi tabletovanými peptidy a aminokyselinami! Produkt je složen výhradně z hydrolyzovaných syrovátkových peptidů!

764 Kč s DPH

955 Kč s DPH Sleva 20%

Množství

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Extrifit

Whey Amino Hydro obsahuje komplex všech potřebných aminokyselin výhradně v peptidických vazbách. Whey Amino Hydro jsou zcela nové hydrolyzované (předtrávené) aminokyseliny vyrobené ze 3 hydrolyzovaných syrovátkových proteinových zdrojů – 90% isolátu a 2x 80% koncentrátů. Tablety jsou velmi koncentrované a silné, přitom však je však jejich velikost příjemně malá a dobře se tedy polykají. Obsah čistých aminokyselin ve Whey Amino Hydro je 90,4 % v každé tabletě! Užívání tablet Whey Amino Hydro podporuje růst svalové hmoty a přispívá k jejímu udržení při náročném tréninku či redukční dietě, kdy je ohrožena katabolismem.

V čem jsou nové Whey Amino Hydro unikátní:

velmi silné hydrolyzované (předtrávené) aminokyseliny s absolutním minimem pojiva
obsah čistých aminokyselin je 90,4 % v každé tabletě
pojivo činí pouhých 0,7%
nulová hodnota tuku (0,02 g tuku v tabletě)
nulová hodnota sacharidů (0,03 g sacharidů v tabletě)
velmi vysoká hodnota bílkovin (1,54 g hydrolyzovaných bílkovin v tabletě)

Popis Whey Amino Hydro:

Whey Amino Hydro obsahuje komplex všech potřebných aminokyselin ve špičkové kvalitě. Whey Amino Hydro obsahuje kombinaci 3 hydrolyzovaných syrovátkových proteinů – hydrolyzovaného proteinového syrovátkového izolátu se stupněm hydrolýzy DH 8 (75 %), hydrolyzovaného proteinového syrovátkového koncentrátu se stupněm hydrolýzy DH 5 (6,1 %) a z hydrolyzovaného proteinového syrovátkového koncentrátu se stupněm hydrolýzy DH 32 (6,1 %).

Whey Amino Hydro vyniká velmi nízkým obsahem sacharidů a tuku, proto je můžete užívat jak v objemovém tréninku, tak při rýsování. Tablety jsou velmi koncentrované a silné, přitom však velikost tablety je příjemně malá a lépe se tedy polykají.

Doporučené dávkování:

užívejte 3x-4x denně 3 tablety Whey Amino Hydro
užívejte nejlépe mezi jídly, před a po tréninku a před spánkem
tablety zapíjejte větším množstvím vody
1 DÁVKA (3 tablety) OBSAHUJE: energie 88 kJ / 21 kcal, 0,1 g tuku, z toho 0 g nasycených mastných kyselin, 0,1 g sacharidů, z toho 0,1 g cukrů, 0 g vlákniny, 4,6 g bílkovin, 0,05 g soli, obsah volných aminokyselin: L-lyzin* 573 mg

Nutriční hodnoty:

tabulka nutričních hodnot

profil aminokyselin

prof amino

 

 

 

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení