Olimp Sweet dreams lady p.m. shake, 750g

Olimp Sweet dreams lady p.m. shake, 750g

AKCE

Sweet dreams lady p.m. shake, 750g, OlimpSweet Dreams, protein určený výhradně ženám je perfektní noční doplněk stravy. Na jedné straně vám díky obsahu micelárního kaseinu zaručuje dlouhodobé vstřebávání živin po dobu vašeho spánku, ale zároveň začne aminokyselinami zásobovat vaše tělo již po vypití díky obsahu syrovátkového izolátu.

590 Kč s DPH

737 Kč s DPH Sleva 20%

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: OLIMP Sport Nutrition

Sweet dreams lady p.m. shake, 750g, Olimp

Sweet Dreams, protein určený výhradně ženám je perfektní noční doplněk stravy. Na jedné straně vám díky obsahu micelárního kaseinu zaručuje dlouhodobé vstřebávání živin po dobu vašeho spánku, ale zároveň začne aminokyselinami zásobovat vaše tělo již po vypití díky obsahu syrovátkového izolátu.

Jak správně užívat Lady P.M Shake?
•Tento protein pro ženy slouží také zároveň jako náhrada za různé sladkosti a dezerty
•Ze Sweet Dreams nemusíte mít černé svědomí, i když tak dobře chutná, neznamená to že by ubližoval vašemu tělu!
•Nejlepší možnou dobou pro užití Lady P.M. Shaku je večer před spaním.
•Koktej je možné míchat samostatně s vodou, nebo mlékem.
•Do Sweet dreams je možné přidávat cornflakes, musli, ovoce, či ořechy.
•Z tohoto koktejlu jde vyrobit také vynikající zmrzlina!

SWEET DREAMS Lady P.M.: potravina určená pro zvláštní výživu. Určeno pro fyzicky aktivní ženy, jako podpora zdravého životního stylu. Obsahuje směs kvalitních syrovátkových bílkovin ve formě koncentrátu a izolátu, micelární kasein a kolagenní hydrolyzát, MCT olej a ostatní složky (níže). Se sladidly. Bílkoviny přispívají k udržení svalové hmoty a normálního stavu kostí.

Upozornění: tato potravina nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá. Produkt je určen dospělým.

Doporučená denní dávka: 1 porce před spaním. Porce: 25 g (3/4 odměrky) - rozmíchejte se 150 ml vody. Dodržujte pitný režim a kvalitně se stravujte. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neurčí - li lékař jinak, není potravina určena dětem, těhotným a kojícím ženám a lidem trpícím závažnými onemocněními, či přecitlivělostí na některou ze složek přípravku. Zkonzumujte ihned po přípravě! Skladujte v uzavřeném balení na chladném, suchém a temném místě, mimo dosah dětí.

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení