DPD

 1

Zásilková přeprava DPD Private

Se službou DPD Private vám zásilku doručíme, kam si budete přát. Do 30 kg.

Neztrácíte čas ve frontách DPD Vám zásilku doručí ve všední dní dny mezi 8:00 a 18:00 hodinou, nejpozději do 48 hodin od expedice z našeho skladu. Pokud vás kurýr doma nezastihne, doručí vám ji následující den.Zásilku máte pod kontrolou
DPD vás bude průběžně o zásilce informovat přes SMS/e-mail.

Den předem dostanete SMS /e-mail s informací o doručení zásilky. Pokud chcete změnit den doručení, stačí odpovědět na SMS/e-mail.V den doručení dostanete SMS/e-mail s 3hodinovým upřesněním času doručení.

V případě, že se kurýrovi nepodaří doručit zásilku, zanechá na místě oznámení s unikátním číslem, pomocí kterého můžete změnit datum nebo místo dalšího doručení na www.chcisvujbalik.cz

Můžete platit kartou
Za dobírku můžete zaplatit v hotovosti nebo platební kartou.

3

Svou zásilku můžete sledovat na www.dpd.cz. S DPD se můžete spojit přes Zákaznickou linku 841 700 700 nebo info@dpd.cz ve všední dny od 7:00 do 18:00.Pro více informací navštivte www.dpd.cz/dorucujemeradost.

 

Převzetí zásilky

Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s řidičem přepravní společnosti na místě zápisem o škodě. V případě převzetí poškozené zásilky žádáme o nahlášení této události nejpozději do 3 dnů od převzetí zásilky na zákaznickou linku 607123456, kde vám rádi poradíme jak v takových případech postupovat. V případě reklamace doporučujeme nevyhazovat obal - je předmětem důkazního řízení.

Doručenou zásilku můžete zaplatit kurýrovi na dobírku v hotovosti nebo platební kartou (Visa, Maestro a MasterCard).

Cena přepravy prostřednictvím DPD je za 89 Kč s DPH

Při objednávce nad 2.000,- Kč doprava ZDARMA!!!

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení